Üretim

Üretimin tüm aşamalarının izlenebilir olmasını sağlayan Derhan Tekstil, üretimin her sürecinde fizik ve kalite kontrol laboratuvarında uluslararası standartlara uygun test yapmakta ve müşterilerine servis vermektedir. Derhan Tekstil’in üretim politikası; müşterilerin taleplerine en kısa sürede, en iyi kalitede ve uygun fiyatla, çevre duyarlılığından ödün vermeden hizmet vermektir.


Dokuma

Derhan Tekstil, 5500m2 kapalı alana sahip boya-apre tesisinde teknolojinin getirdiği tüm olanaklardan yararlanarak dokuma kumaş üretimi yapmaktadır. 20-600 denye kalınlıkta polyester, pamuk, polyamıd, viskon, tencel ve bu elyafların karışımlarını kullanarak yılda yaklaşık 10 milyon metre kumaş üretebilmektedir.

Derhan Tekstil
Dokuma | Derhan Tekstil

Boya & APRE | Derhan tekstil

Boya & APRE

Derhan Tekstil, 12.500m2 kapalı alana sahip tesisinde son teknoloji makine parkuruyla 550ton/ay kapasitesiyle üretim yapmaktadır.

Boya-terbiye kapasitesinin büyük bir kısmına yeten dokuma tesislerinde dokunmuş ham kumaşlar, 50gr/m2 den 400gr/m2 ye kadar değişik tuşelerde konfeksiyona hazır hale getirilmektedir.